درباره ما

مومنتاپ اولین بازار آنلاین تخصصی ارائه دهنده کلیه خدمات و محصولات مربوط به جشن هاست که برای سهولت انتخاب وجلوگیری از دغدغه های قبل از جشن ها، با هدف حمایت از تولید کنندگان و خدمت دهندگانی که در زمینه جشن ها فعالیت میکنند شکل گرفت. در این پلتفورم میتونی خیلی راحت جشنتو برنامه ریزی کنی و هر نیازی که برای برگزاری جشن داری از بین بهترین و خلاق ترین تامین کنندگان انتخاب کنی و بهترین لحظه های زندگیتو راحت تر  و شیرین تر بسازی.

داستان ما

ایده مومنتاپ در حالی شروع به شکل گیری کرد که نیاز برگزارکنندگان به محصولات و خدمات مختلف و مشکلات آنها به خوبی شناسایی شده و از طرفی کمک به پیشرفت تولیدکنندگان و خدمات دهندگان بزرگ و کوچک به عنوان هدف اصلی سر لوحه قرار گرفت. این بازار آنلاین به عنوان پلی میان کسانی که قصد برگزاری جشن و تولیدکنندگان شروع به کار کرده و همواره امید دارد که به ارائه بهترین خدمات و با پشتیبانی قوی خود خدمت بزرگی به این بخش از صنعت کشور کرده باشد.

بیش از 5 سال سابقه تنها یک حرف نیست

مومنتاپ با داشتن پشتوانه قوی بیش از 5 سال سابقه در برگزار کردن جشن ها و مهمانی ها، توانسته در هر مرحله از این تجربیات بهره برده و آن ها را در جهت رضایت مشتریان خود به کار بگیرد. مومنتاپ همراه شما در جشن ها بوده و با خدماتی که به عرضه می رسانده تنها سعی در خوشحالی و رضایت شما عزیزان دارد. برای همه ما روزهایی همچون عروسی، نامزدی و تولد فراموش نشدنی هستند. از این رو برای اینکه بتوان این احساس خوب را چندین برابر کرد، مومنتاپ دست به ابداعات و نوآوری های جدید زده است که امتحان کردن آن ها می توان ارزش بسیار زیادی را داشته باشد.اگر تولید کننده یا تامین کننده هستید، به مهمانی مومنتاپ دعوت هستیدمومنتاپ به عنوان یک پلتفرم بزرگ، سعی کرده است تا شرایط را برای تامین کنندگان به گونه ای فراهم بیاورد تا بتوانند در مراسمات مختلف حضور پررنگی را از خود بر جای بگذارند و از این طریق کسب و کار خود را نیز تبلیغ کنند. پس اگر دارای مهارت هایی همچون گل آرایی، بادکنک آرایی، عکاسی، فیلمبرداری، تهیه لباس، دکور و دیزاین هستید، می توانید در مجموعه بزرگ مومنتاپ حضور داشته باشید تا شما نیز بخشی از دغدغه های افرادی که خواهان برگزاری جشن هستند را کاهش دهید.مومنتاپ یعنی برگزاری مهمانی بی دردسر برای شماستمومنتاپ با داشتن 5 سال سابقه می تواند همراه خوب و بدون دردسری برای جشن شما باشد. اگر همواره نگرانی ها و استرس های زیادی را در رابطه با برگزار کردن جشن تجربه می کنید، این بار سبک برگزاری خود را تغییر دهید و از ایده های نو استقبال کنید. مجموعه مونتاپ به همراه تیم تامین کننده ای که دارد، بهترین ها را برای شما تدارک خواهد دید. فقط کافیست اعتماد خود را به سمت این پلتفرم متمایل کنید تا تاثیرات مثبت را مشاهده کنید. بهترین ها لایق شما هستند.چگونه با مومنتاپ در ارتباط باشیم؟اگر می خواهید با مومنتاپ در ارتباط باشید، راه های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده اند تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن کارهای ثبت سفارش را انجام دهید. شما می توانید از طریق سایت و بخش ارتباط با ما، نسبت به این کار اقدام کنید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام، علاوه بر آشنایی با خدمات متعدد، با ما نیز ارتباط بگیرید و از این طریق جشن خودتان را سر و سامان دهید.بهترین ها را از ما بخواهیدبهترین ها همواره به دنبال بهترین ها هستند. اگر می خواهید در جشن خود بدرخشید، کافیست به سمت نور در حرکت باشید. مومنتاپ مانند یک چراغ برای شما عمل خواهد کرد. در این مجموعه می توانید با ارزش ترین و بهترین پذیرایی ها، بازی ها و سرگرمی ها و ظروف و تم را مشاهده کنید. ما می توانیم کیک ها و شیرینی ها را بنا بر سلیقه شما طراحی کرده و تا در روز جشن آماده سرو کنیم و مهمان ها و همچنین خودتان نهایت بهره را از آن ها ببرید.عشق به مراقبت و پرورش نیاز دارد؛ ما به شما کمک خواهیم کرد تا در این راه بتوانید موفق عمل کنید. فقط کافیست صفر تا صد کار را به مومنتاپ بسپارید تا همراه با برنامه ریزی رو به جلو حرکت کنید. تخصص ما در برگزاری مهمانی، روز جشن را تبدیل به یک نقطه عطف بزرگ برای شما کمک کند؛ به گونه ای که هیچوقت نتوانید آن را فراموش کنید.