نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز

نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز

579
۱ سال پیش
0

نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز

یکی از مهمترین فاکتورهایی که برای برگزاری جشن تولد باید به آن دقت داشت، فصل و ماه جشن تولد است. تمامی برنامه‌ها و تدارکاتی که برای جشن تولد در نظر گرفته می‌شود باید با شرایط فصول مرتبط و هماهنگی داشته باشد. ما در این مقاله از وب سایت مومنتاپ برای شما عزیزان دربارۀ نحوۀ برگزاری جشن تولد در فصل پاییز خواهیم گفت. اگر متولد پاییز هستید، یا عزیزان شما در یکی از ماه‌های پاییزی متولد شده‌اند، مطالعه این مطلب را از دست نداده و همراه ما باشید. بدون شک نکاتی که در این مقاله ارائه می‌دهیم به هرچه بهتر شدن جشن تولد شما کمک بسزایی می‌کند.

نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز1

برگزاری جشن تولد باشکوه در فصل پاییز

همانطور که اشاره کردیم برای برگزاری یک جشن تولد باشکوه و مجلل باید به فاکتورهای مهمی دقت داشت و یکی از این عوامل فصل است. مواردی که در ادامه برای شما شرح می‌دهیم مهمترین نکات برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز محسوب می‌شوند. این نکات مهم عبارت‌اند از:

توجه به تقویم فصل پاییز

از آنجایی که پاییز دارای سه ماه بوده و هر ماه از نظر آب و هوایی متفاوت با دیگری است، لازم و ضروری است که به این نکته نهایت دقت را داشته باشیم. به عنوان مثال ماه مهر در مقیسه با آذر تفاوت‌هایی دارد و مهمترین آن اختلاف دما است. درواقع توجه به ماه تولد تولد به شما کمک می‌کند که بهترین‌ها را برای جشن تولد عزیزانتان تدارک ببینید.

برگزاری جشن تولد در پاییز و محیط باز

یکی از سوالاتی که افراد می‌پرسند دربارۀ برگزاری جشن تولد در محیط و فضای باز و در فصل پاییز است. اگر شما متولد ماه مهر باشید این هدف برایتان میسر است. اما در ماه آذر که هوا رو به سردی است برگزاری جشن تولد در فضای باز به هیچ عنوان معقولانه نیست و توصیه نمی‌شود.

لازم به ذکر است اگر تمایل و اصرار شما به برگزاری جشن تولد در محیط باز است، حتماً شرایط جویی و آب و هوایی را بررسی کنید و سپس برای رزرو محیط مناسب اقدام کنید. توصیه می‌کنیم محیطی را برای برگزاری جشن تولد انتخاب کنید که علاوه بر محوطه باز دارای فضای سرپوشیده نیز باشد و در صورت بروز مشکل نگرانی نداشته باشید.

مشخص کردن ساعت دقیق جشن تولد در پاییز

از آنجایی که در فصل پاییز هوا زودر تاریک می‌شود، می‌توانید ساعت شروع جشن تولد را قدری زودتر تعیین کنید. به عنوان مثال ساعت 5 عصر برای شروع جشن تولد بسیار مناسب است. از آنجایی که با شروع فصل پاییز شاهد بازگشایی مدارس هستیم، بهتر است ساعات اتمام جشن تولد زودتر بوده و تا پاسی از شب نباشد. در این شرایط فرزند شما و ساییر افراد نگران برنامه تحصیلی خود نخواهند بود.

نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز2

پوشش مناسب جشن تولد پاییز

از دیگر نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در پاییز، انتخاب پوشش و لباس مناسب است. برای این مورد بهتر است که به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • پوشیدن صندل، دمپایی و کفش جلوباز در جشن تولد پاییزی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
 • به جنس پارچه لباس نهایت دقت را داشته باشید که ضخیم و مناسب فصل پاییز باشند.
 • ترکیب رنگ لباس پاییزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و باید با تم تولد و دکور جشن هماهنگی داشته باشد.
 • پوشیدن تور در جشن تولد پاییزی توصیه نمی‌شود.
 • بهتر است که به دلیل سرمای هوا از رنگ‌های گرم مثل قرمز، نارنجی‌، زرشکی و ... استقبال کنید.
 • مدل لباس مجلسی مناسب برای جشن تولد باید شیک و مناسب باشد.
 • از پوشیدن لباس گشادر در جشن تولد پاییزی پرهیز کنید.

استفاده از فینگرفودهای مخصوص پاییزی

برای برگزاری جشن تولد باشکوه باید به لوازم پذیرایی نهایت دقت را داشت و به مقدار لازم و با بهترین کیفیت ممکن آنها را آماده کرد. در برگزاری جشن تولد در پاییز می‌توان از تنوع ویژه‌ای برای فینگرفودها استفاده کرد. به عنوان مثال کلیۀ نوشیدنی‌های گرم و فینگرفودهایی که طبع گرم دارند برای جشن تولد در ماه‌های پاییزی مناسب هستند. توصیه می‌کنیم برای انتخاب فینگرفودهای مناسب سلیقه عموم را در نظر گرفته و برای هر ذائقه‌ای فینگرفود مناسب آماده کنید.

خرید وسایل مخصوص پذیرایی برای جشن تولد پاییزی

بعد از اینکه فینگرفودهای پاییزی خوش‌طعم و مزه انتخاب کردید، باید به نحوۀ سرو آنها نیز دقت داشته باشید. به این منظور نیازمند خرید انواع ظروف پذایرایی بوده و توصیه می‌کنیم در انتخاب ظروف به هماهنگی با تم تولد و فصل دقت داشته باشید. موارد زیر از جمله اقلامی هستند که خرید آنها لازم و ضروری است. این موارد عبارت‌اند:

 • پیش دستی مخصوص تم پاییزی
 • ظرف مناسب برای پاپ کورن
 • لیوان مناسب با تم
 • گیفت تم پاییزی

ریسه پاییزی درست کنید!

یکی از ساده‌ترین تزییناتی که برای جشن تولد در پاییز می‌توانید از آن استفاده کنید، درست کردن ریسه‌های پاییزی است. شما می‌توانید به کمک کاغذهای رنگی برگ پاییزی درست کرده و از نخ به صورت ریسه آویزان کنید. دقت داشته باشید که از برگ‌های خشک شده و رنگی موجود در طبیعت نیز می‌توانید برای درست کردن ریسه‌های پاییزی استفاده کنید.

نکات مهم برای برگزاری جشن تولد در فصل پاییز3

انتخاب تم پاییزی مناسب

به جرأت می‌توان گفت مهمترین ملزومات هر جشن تولدی تم آن است. تمی که برای جشن تولد پاییزی انتخاب می‌کنید از نظر مدل، طرح و رنگ باید کاملاً سازگار بار فصل پاییز باشند. خوشبختانه تنوع تم بسیار بالا بوده و شما عزیزان می‌توانید متناسب با سلیقه و دلخواه خود بهترین‌ها را انتخاب کنید و در نهایت جشنی باشکوه برگزار کنید.

میکاپ پاییزی

آراستگی ظاهری و میکاپی که برای جشن تولد انتخاب می‌کنید نیز باید با فصل سالو از طرفی نوع پوشش و لباس شما سازگاری داشته باشد. اگر شخص متولد کودک است برای گریم صورت دکودکانه نیز توجه به فصل و استفاده از ترکیب رنگ پاییزی ضرورت دارد.

جمع‌بندی و سخن پایانی

از شما همراهان همیشگی سایت مومنتاپ سپاسگزاریم که تا قسمت پایانی همراه ما بودید. امیدواریم با توجه به نکات و فاکتورهای گفته شده شاهد برگزاری بهترین جشن تولد در فصل پاییز باشید. لازم به ذکر است که شما عزیزان می‌توانید صفر تا صد خدمات برگزاری جشن تولد و سایر جشن‌های خود را از مومنتاپ بخواهید. تنوع تم و سایر خدمات مومنتپ برای برگزاری جشن تولد در پاییز و سایر فصول بسیار بالا و منحصربه‌فرد است و حتماً رضایت شما را جلب می‌کند.

 

 

برچسب ها :
 • جشن تولد
 • پاییز
نظر خود را بنویسید...