بهترین سوپرایزهای عاشقانه تولد

بهترین سوپرایزهای عاشقانه تولد

376
۲ سال پیش
0

سوپرایزهای عاشقانه تولد

در همه جوامع با هر طرز فکر و عقیده ای روز تولد یکی از بهترین روزها بوده که با جشن گرفتن باعث به وجود آمدن خاطره های زیادی را برای خود و دیگران می شود. همچنین برای همه افراد روز تولد کسی که به او عشق می ورزند نیز روز خاصی است. آن ها همه تلاششان را می کنند تا بتوانند جشن تولد با شکوهی را برنامه ریزی و به نوعی بدین وسیله ابراز عشق خود را بیان نمایند. در این مقاله سعی می شود به توضیح چندین ایده برای سوپرایز های عاشقانه تولد پرداخته شود.

ایده های سوپرایزی

برای جشن هایی که جنبه سوپرایز شدن دارد، بهتر است از کار هایی استفاده شود که در درجه اول مورد علاقه شخصی باشد که قرار است سوپرایز شود و در درجه دوم سعی شود کار ها توسط فردی که قرار است مراسم سوپرایز را بر عهده گیرد انجام شود تا از لحاظ بیان عشق، گویا تر باشد. در زیر به چند ایده برای سوپرایز های عاشقانه تولد اشاره خواهد شد:

ساخت یک کلیپ عاشقانه

توسط یک نرم افزار ساخت ویدئوی بسیار ساده در گوشی یا لبتاپ بهترین و خاطره انگیز ترین عکس ها و فیلم هایی که از ابتدای رابطه دارید را به صورت اسلاید های پی در پی در آورده و موزیک مورد عشقتان را بر روی فیلم نهایی بارگذاری نمایید.

قبل از مراسم ناراحتش کنید تا بی نهایت سوپرایز شود

البته که این ایده بسیار خبیثانه و عجیب است ولی سوپرایز شدن را به درجه نهایی می رساند. در این حالت می توانید قبل از تولد ترتیب یک قهر مصنوعی را بدهید تا با برنامه ریزی های انجام شده متوجه ساختگی بودن قهرتان بشود و باعث شگفت زده شدنش شوید. به عنوان مثال می توانید روز قبل از تولد به او بگویید که فردا کاری مهمی دارید و با ناراحتی بگویید نمیتوانید در روز تولدش در کنارش باشید.

لباسی با تصویرش بپوشید

قبل از مراسم لباسی انتخاب کنید که بتوانید بهترین عکسش را بر روی آن چاپ نموده و در جشن تولدش با آن لباس وارد شوید. بدون شک عکسی که از این جشن به یادگار بماند به یکی از بهترین عکس ها تبدیل خواهد شد.

در محل کار سوپرایزش کنید

این ایده فقط در مورد کسانی است که محیط کار آزاد و راحتی دارند و مطمئن هستید که ناراحت نمی شود. در این صورت کادوی تولدش را در یک بسته بندی بسیار شیک و جذاب همراه با گل، بادکنک و یک کارت تبریک با جملات عاشقانه برایش ارسال نموده و شگفت زده اش نمایید.

یک نامه عاشقانه بنویسید و برایش پست کنید

نوشتن نامه عاشقانه از قدیم، سنبل ابراز علاقه و عشق به طرف مقابل می باشد. به این فکر کنین که امروزه با توجه به این میزان پیشرفت در زمینه مجازی، نوشتن یک نامه یا دستخط خودتان و ارسال آن با پست چقدر می تواند با ارزش بودن طرف مقابل را به او نشان داد و سوپرایز شدن و احساساتی شدن را در چهره اش ببینید.

تهیه یک سبد پر از هدیه

باید چندین ماه قبل از تولد نسبت به تهیه و خرید هدیه های خلاقانه و متناسب با علاقه فرد سوپرایز شونده اقدام نمایید و همه آن ها را با بسته بندی های زیبا و تزیین شده در سبدی زیبا قرار دهید. دیدن یک سبد پر از هدیه می تواند بسیار سوپرایز کننده باشد.

تهیه بلیط ورزش، تئاتر، کنسرت یا برنامه مورد علاقه

قطعا شما می دانید که طرف مقابلتان عاشق کدام ورزش، موسیقی، فیلم و ... می باشد. می توانید بلیط یک یا همه آن ها را برای تولدش تهیه و به او هدیه دهید تا مدت ها شگفت زده شدنش را ببینید.

تهیه یک هدیه نوستالژیک

یک هدیه زیبا که یادآور خاطرات خوش و دوست داشتنی در دوران کودکی عشقتان می باشد را تهیه و با بسته بندی قدیمی و نوستالژیک برایش آماده و در روز تولدش سوپرایزش نمایید. به عنوان مثال شاید شما بدانید که او در کودکی ماشین آلات آهنی کوچک یا عروسک های باربی جمع آوری می کرده و به نوعی کلکسیونر بوده است. مطمئنا دیدن دوباره این اشیا بعد از چندین سال او را شگفت زده کرده و سوپرایز خواهد شد.

قراری همچون قرار اول باز سازی نمایید

شاید سخت باشد ولی بازسازی دوباره اولین روزی که همدیگر را دیده اید می تواند بسیار زیبا، رمانتیک و سوپرایز کننده برای تولد باشد. زیرا او از این که شما اولین قرارتان را به این خوبی به یاد دارید حتما شگفت زده خواهد شد.

تهیه یا خرید یک ست

می توانید با ساختن یا خرید یک ست مانند، دستبند، گردنبند، لباس یا کفش ورزشی، ساعت و ... عشقتان را سوپرایز نمایید.

یک تعطیلات رمانتیک چند روزه ترتیب دهید

بدون اینکه او بداند از محل کار برایش مرخصی گرفته و برای چند روز یک مسافرت زیبا و رمانتیک ترتیب داده و عشقتان را به اون ثابت نمایید. به عنوان مثال یک شب در هتلی که دوست دارد بمانید یا به جایی که دوست دارد رفته و مشکلی به صورت تصنعی ایجاد کرده و شب را بمانید، وقتی متوجه شود که کارهای مرخصی اش را انجام داده اید دو برابر سوپرایز خواهد شد.

یک خوراکی مخصوص او تهیه کنید

اگر سوپرایز شونده آقا باشد، قطعا خوراکی مورد علاقه اش می تواند خوشحال و شگفت زده اش نماید و اگر خانم باشد از اینکه آقا برایش دست به آشپزی زده حتما سوپرایزش می کند.

تزیین مسیر و راه پله ها

در این ایده می توانید کل مسیر کوچه یا پارکینگ تا منزل را با بادکنک، گل یا شمع تزیین نموده تا وقتی از راه محل کار یا خرید به خانه بر میگردد سوپرایز و خوشحال گردد.

تهیه یک کیک متناسب با کار، حرفه یا علاقه اش

با توجه به پیشرفتی که در صنعت کیک سازی شده است، شما می توانید هر موضوع مدلی را تبدیل به کیک نموده و عشقتان را بی نهایت سوپرایز نمایید.

سرنخ را دنبال کن

هدیه خود را در جایی از منزل یا محل تولد پنهان نموده و با سرنخ های مختلفی که در جای جای آن جا تعبیه نموده اید، او را به سمت هدیه اش پیش ببرید. این ایده بسیار هیجان انگیز و سوپرایز کننده می باشد.

سخن آخر

تولد با کسی که برایتان اهمیت دارد، می تواند یکی از خاطره انگیزترین روزها باشد. به همین علت در این مطلب ما شما را با سوپرایزهای عاشقانه تولد آشنا کردیم. هر کدام از این ایده ها طرفداران خاص خودش را داشته و می توانند بسیار جذاب و کاربردی باشند. پس از آن ها غافل نشوید.

 

برچسب ها :
  • سوپرایزهای عاشقانه، جشن تولد
نظر خود را بنویسید...