با این آیتم ها تم تولدتو تابستونی تر کن

با این آیتم ها تم تولدتو تابستونی تر کن

170
۱ سال پیش
0

 

با این آیتم ها تم تولدتو تابستونی تر کن

تابستان کلمه ای که وقتی به آن می رسیم ناخدا آگاه به یاد خاطرات کودکی مان می افتیم، یاد روزگارانی که فارغ از همه هیاهو های زندگی با در دست داشتن کارنامه های قبولی خرداد در کوچه باغ های روستا و خیابان و کوچه های باریک شهر با کفش های پینه دارمان می دویدیم و فریاد هورا سر می‌ دادیم. تابستان، زمانی که گرما را در بدن تان حس می کنید و آن موقع است که می فهمیم تابستان از راه رسیده و کوله باری را برای مان آماده کرده است، فصلی که پرنده ها دوباره به جایگاه شان بر می گردند و درختان خشک جای خود را به سرسبزی خواهند داد. تابستان آمد تا با همه زیبایی هایش به ما نشان دهد این دنیا هنوز هم زیباست...

 متن بالا بهانه ای شد برای نوشتن چند خطی درباره ی تم تابستان پس این چند خط را با ما همراهی کنید تا بتوانید یک تم تابستان تر برای تولدتان داشته باشید.

 

تابستانه1

 

تم تولد تابستانه

اگر به دنبال برگزاری یک جشن تولد خاص و متفاوت هستید، می توانید بر اساس فصلی که در آن می خواهید جشن را برگزار کنید تم تان را نیز انتخاب کنید مثلاً ما الان را در فصل تابستان سپری می کنیم پس بهترین ایده برای انتخاب تم تولد تان می تواند یک تم تابستانی باشد. در ادامه آیتم هایی را به شما می گوییم که باعث می‌شود تا یک تم شیک داشته باشید.

استفاده از رنگ های تابستانه

همان طور که می دانید تابستان به گرمی اش معروف است و معمولا در این فصل از رنگ های تابستانه استفاده می شود که شما می توانید از این رنگ ها در تم تولدتان بهره بگیرید.

رنگ هایی مانند:

رنگ زرد که منعکس کننده خورشید و گرمای تابستانه است.

همچنین رنگ هایی همچون قرمز، سبز، بنفش و... از جمله رنگ های به کار رفته در یک تم تابستانه می باشد.

 

بادکنک های رنگی

یکی از پایه ثابت های تولد بادکنک ها می باشند که برای داشتن یک تم تابستانه سعی کنید از بادکنک هایی  با رنگ های جیغ و سرزنده استفاده کنید مثلاً بادکنک هایی با رنگ های سرخابی، لیمویی، زرد پررنگ، رنگ سبز پر رنگ، سبز آبی، آبی، قرمز، نارنجی و همه رنگ هایی که شاد هستند.

استفاده از برگ در تم تابستانه

یکی از آیتم های خاصی که می توانید در تم تولد تان استفاده کنید تا حال و هوای تابستانه به خود بگیرد برگ ها می باشند.  استفاده از برگ های سبز که بزرگ و پهن هستند حالت جنگل های هاوایی را به تم تولد تان می بخشد و باعث ایجاد یک حس تابستانه خواهند شد.

 

تابستانه

 

گل های تابستانه

یکی دیگر از آیتم هایی که می توانید برای داشتن یک تم تولد تابستان از آن استفاده کنید گل ها می باشند. سعی کنید گل هایی که در تولدتان استفاده می کنید گل هایی با رنگ های پر رنگ و گل برگ های باز شده باشند که برگ های پهن دارند. استفاده از گل هایی با رنگ های نارنجی، سرخابی و در کل رنگ هایی که شاد ولی پررنگ می باشند می ‌تواند به متفاوت تر شدن تم تان کمک کند.

کیک تولد تابستانه

کیکی که قرار است برای تولدتان انتخاب کنید، سعی کنید حالت تابستانه تری داشته باشد مثلا اگر کیک تان خامه ای معمولی می باشد پس برای تزئین آن حتما از میوه های تابستانه کمک بگیرید، استفاده از گیلاس، زرد آلو، هلو، موز و دیگر میوه های تابستانی می تواند یک کیک میوه متفاوتی را در اختیارتان قرار دهد همچنین می توانید از کیک هایی با طرح و رنگ هندوانه استفاده کنید تا کمی به خنک تر شدن تم تان کمک کند.

اگر می خواهید از کیک هایی با خمیر فندات استفاده کنید پس حتما به انتخاب رنگ دقت کنید، استفاده از رنگ های جیغ و شاد مثل: زرد، نارنجی، سبز ابی، سبز پر رنگ و دیگر رنگ های تابستانه به داشتن یک تم زیبا کمک می کنند پس از آن ها غافل نشوید.

 

تابستانه3

 

انتخاب لباس برای تم تابستانی

اگر به دنبال یک لباس مناسب تم تابستونی هستین پس بهتره این بخش رو از دست ندید چون قراره بهتون بگیم که چه لباسی رو انتخاب کنید تا قشنگ تر به نظر برسید.

در ابتدا به رنگ لباس تان بسیار اهمیت دهید همان طور که از ابتدای این مطلب به رنگ های تابستانی اشاره شد و دانستید که رنگ های سرحال و سر زنده که در عین حال جیغ هستند بسیار برای یک تم مناسب می باشند پس انتخاب یک لباس زرد، نارنجی، سرخابی، سبز ابی، قرمز و...  می تواند دلبرتر تان کند.

سپس به طرح لباس تان دقت کنید، سعی کنید یک لباس با طرح گل های باز و پهن که رنگ های شاد و پر رنگ دارند انتخاب کنید. انتخاب یک لباس که بر روی آن برگ های بزرگ و پهنی مانند برگ های انجیر داشته باشد نیز مناسب است و باعث به وجود آمدن یک تم هاوایی خواهد شد.

سعی کنید هم برای خانم ها و هم برای آقایان یک لباس تابستانه انتخاب کنید تا بی نظمی در تم تولدتان به وجود نیاید.

برای انتخاب نوع پارچه برای لباس تان حتما به این نکته دقت کنید که اگر به دنبال تم تابستانه هستید پس بهترین گزینه یک لباس با پارچه نخی و با رنگ های شاد و شلوغ می باشد زیرا بقیه انواع پارچه ها یک حس خفگی و گرمی را القا می کنند که برای یک تم تابستانه مناسب نیستند.

 

تابستانه4

 

سخن اخر

ما در این مقاله از مومنتاپ سعی کردیم شما را با آیتم های یک تم تولد تابستونی آشنا کنیم تا بتوانید با خیال راحت از آن ها ایده بگیرید اما اگه وقتی برای برگزاری تولدتان ندارید و به دنبال یه سایت حرفه ای و در عین حال مطمئن می گردین پس روی مومنتاپ حساب کنید.

برچسب ها :
  • تم،تم تولد، تم تولد تابستانه
نظر خود را بنویسید...