تم تولد دخترانه باربی

تم تولد دخترانه باربی

187
12 ماه پیش
0

تم تولد دخترانه باربی

اگر به دنبال یک تم بسیار مهم و قدرتمند هستید، پیشنهاد ما به شما تم تولد دخترانه باربی است. باربی در بین یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی جای می‌گیرد که کمتر دختری را می‌توانید پیدا کنید که به آن علاقه نشان ندهد. این تم دارای رنگ‌های مختلفی است ولی بیس اصلی آن صورتی است. همراه با این تم نیاز به تهیه یک سری از لوازم دارید که برخی از آن‌ها برای پذیرایی و برخی دیگر برای تزئین موردنیاز هستند. در این مقاله از سایت مومنتاپ قصد داریم به صورت کامل‌تر شما را با این تم خاص و محبوب آشنا کنیم؛ پس تا انتهای مطلب دنبال‌کننده ما باشید.

معرفی کلی تم تولد دخترانه باربی

باربی از جمله محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی بین دختران به حساب می‌آید. همین موضوع باعث شده است تا آن را به عنوان یک تم پیاده‌سازی کنند. اگر دختر شما نیز به این تم علاقه نشان می‌دهد، باید به دنبال اجرای آن با رعایت یک سری از نکات باشید. اولین مسئله مهم رنج سنی دختر شما است. مناسب‌ترین گروه سنی برای این تم دختران 4 تا 15 سال است. البته رده‌های سنی بزرگ‌تر نیز در صورت علاقه داشتن به این شخصیت می‌توانند نسبت به اجرای آن اقدام کنند و محدودیتی وجود ندارد.

رنگ‌بندی اصلی این تم صورتی است ولی برای فضاسازی از رنگ‌های دیگری همچون بنفش، سفید، سرخ آبی و مشکی نیز کمک گرفته می‌شود. با کمک این رنگ‌ها می‌توانید یک شب رویایی را خلق کنید. بدون شک این شب هیچوقت از ذهن کودک شما پاک نخواهد شد.

اجزای تشکیل‌دهنده تم باربی

تم تولد دخترانه باربی تشکیل شده از لوازم و اجزای مختلفی است که هر کدام از آن‌ها اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده‌اند. در ابتدا باید بگوییم که این لوازم به دو دسته تزئینی و پذیرایی تقسیم‌بندی می‌شوند. لوازم پذیرایی همان ظروف یک بار مصرف هستند که شامل گزینه‌های زیر می‌شوند:

  • بشقاب با تم تولد باربی
  • چنگال با تم تولد باربی
  • کارد با تم تولد باربی
  • کارد کیک با تم تولد باربری
  • سفره یک بار مصرف با تم تولد باربری

در کنار این لوازم باید دست به تهیه لوازم تزئینی نیز بزنید که شامل ریسه، بادکنک، استند، تاپر و... می‌شوند. لازم به ذکر است که تمامی این لوازم باید هم راستا با تم اصلی شما یعنی باربی باشند.

بادکنک آرایی و تهیه کیک

برای بادکنک آرایی می‌توانید از دو نوع بادکنک ساده و هلیومی بهره ببرید. ترکیب رنگ بادکنک‌های شما می‌توانند شامل موارد مختلفی باشند. یکی از آن‌ها سفید و صورتی است که یک فضای بسیار دخترانه را به جشن می‌بخشد. ترکیب رنگ بنفش و سفید نیز می‌تواند ایده بسیار جالب و دل‌انگیزی باشد. اگر به فکر تهیه کیک هستید، پیشنهاد ما به شما کاپ کیک است؛ چرا که سرو کردن آن بسیار راحت بوده و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید هزینه‌ها را مدیریت کنید. کاپ کیک شما نیز باید مشابه با تم تولد باشد؛ از این رو قبل از جشن باید سفارش‌دهی را شروع کنید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با تم تولد دخترانه باربی آشنا کنیم. این تم توانسته در انواع رنگ‌ها زیبایی را از خود به نمایش بگذارد که هر کدام از آن‌ها توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند؛ از جمله این رنگ‌ها می‌توانیم به صورتی و سفید اشاره داشته باشیم. همچنین نیاز است تا دست به تهیه یک سری از لوازم اساسی بزنید که به بررسی مهم‌ترین آن‌ها پرداختیم. همچنین برای زیباتر کردن مراسم نباید از بادکنک آرایی غافل شوید. کیک نیز از مهم‌ترین بخش‌های یک تولد به حساب می‌آید. برای اینکه همه چیز ساده و بدون مشکل برگزار شود، می‌توانید نسبت به تهیه کاپ کیک اقدامات لازم را به عمل بیاورید.

نظر خود را بنویسید...