تم تولد دخترانه پونی

تم تولد دخترانه پونی

321
۲ سال پیش
0

تم تولد دخترانه پونی

پونی یکی از شخصیت‌هایی به حساب می‌آید که بین دختران از محبوبیت بالایی برخوردار است. پونی یک اسب تک شاخ است که علاوه بر دوست داشتنی بودن، بسیار بانمک است؛ به همین علت دختران بسیار زیادی علاقه دارند تا از آن در جشن‌های تولد خود بهره ببرند. تم تولد دخترانه پونی تشکیل‌شده از رنگ‌های مختلفی هستند که هر کدام می‌توانند زیبایی و فضای دلنشینی را به جشن شما ببخشند.

اگر قصد دارید تا فرزند شما هیجان زیادی را در جشن تولد خود تجربه کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما استفاده از این گزینه را در اولویت قرار دهید. لازم به ذکر است که همراه با این تم مستلزم تهیه انواع لوازم پذیرایی و تزئینی نیز هستید. بادکنک آرایی و تهیه کیک تولد نیز از دیگر مواردی هستند که نباید از یاد ببرید. در ادامه مطلب به صورت کامل‌تر شما را با این تم زیبا و دوست‌داشتنی آشنا خواهیم کرد؛ از این رو تا انتهای مطلب دنبال‌کننده ما باشید.

تزئین میز تولد

اگر بخواهیم مهم‌ترین لوکشین جشن تولد را برای شما نام ببریم، می‌توانیم به میز تولد اشاره کنیم؛ به همین علت شما باید وقت کافی را برای تزئین آن بگذارید. میز تولد از آنجایی که محلی برای گذاشتن انواع وسیله‌ها و خوردنی‌ها همچون کیک است، نیاز است تا تمرکز لازم را برای تزئین آن داشته باشید. ایده‌های مختلفی در رابطه با این موضوع وجود دارند.

شما با پیدا کردن این ایده‌ها و عملی کردن هر کدام، این قابلیت را خواهید داشت تا زیباترین میز را برای فرزند خود درست کنید. همچنین اگر احساس می‌کنید وقت کافی برای این امر را ندارید، می‌توانیم از پلتفرم بزرگ مومنتاپ کمک بگیرید.

پشت این میز همچنین عکس‌های یادگاری گرفته می‌شوند؛ پس از توجه به تزئین آن به صورت ویژه غافل نشوید. متداول‌ترین روشی که برای تزئین میز تولد با تم پونی به کار گرفته می‌شود، استفاده از یک پارچه چین چین است. رنگ‌های این پارچه طیف مختلفی را به خود اختصاص داده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها شامل سفید، صورتی و بنفش می‌شوند. اگر اکثر آیتم‌های تولدی که بر روی میز قرار می‌دهید، صورتی باشند به شما پیشنهاد می‌کنیم از پارچه این رنگ استفاده نکرده و نمونه‌های روشن‌تر را انتخاب کنید.

مواردی که روی میز جای می‌گیرند

بر روی این میز باید کیک تولد را جای دهید. همچنین در کنار کیک تولد فراموش نکنید که بشقاب و لیوان‌هایی با طرح پونی را نیز بچینید. اگر می‌خواهید میز جلوه بیشتری داشته باشد، حتما از تاپرهایی با طرح تم تولد دخترانه پونی نیز استفاده کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم در قسمت جلو میز نیز یک استند پونی قرار دهید.

برای اینکه فضا را زیباتر جلوه دهید، می‌توانید در جلوی میز، بالای میز و بر روی پارچه چین چین از انواع ریسه‌ها استفاده کنید. این ریسه‌ها نیز باید متناسب با طرح پونی باشند. در نهایت باید بگوییم که اگر دختر شما به ماجراجویی و هیجان علاقه زیادی را نشان می‌دهد، با انتخاب این تم می‌توانید شب رویایی رو برای او به ارمغان بیاورید.

لوازمی که باید همراه تم تولد دخترانه پونی تهیه شوند

برای اینکه میز تولد را تزئین کنید، نیاز به یک سری از لوازم دارید. علاوه بر آن برای پذیرایی و تزئین مکان‌های دیگر نیز باید دست به تهیه انواع وسایل بزنید. از مهم‌ترین این لوازم می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

 • ظروف یکبار مصرف مانند لیوان، چنگال و کارد، بشقاب، ظرف پاپ کرن با تم تولد پونی
 • کلاه تولد با تم تولد پونی
 • تاج تولد با تم تولد پونی
 • شمع با تم تولد پونی
 • تاپر کیک با تم تولد پونی
 • کارد کیک با تم تولد پونی
 • ریسه رنگی با تم تولد پونی
 • ریسه طرح تولد پونی
 • بنر با تم تولد پونی
 • بادکنک فویلی تولد پونی
 • استند تولد پونی
 • بادکنک  Happy Birthdayبا تم تولد پونی
 • بادکنک ساده با تم تولد پونی
 • بادکنک هلیومی با تم تولد پونی

خودتان می‌توانید برای خرید این لوازم به بازار و مراکز مربوطه مراجعه کنید. همچنین اگر فرصت این کار را ندارید و یا در پیدا کردن آن‌ها موفق نشده‌اید، می‌توانید از مومنتاپ در این راستا کمک بگیرید.

بادکنک آرایی و تهیه کیک در جشن تولد دختر با تم پونی

تم تولد دخترانه پونی دارای آیتم‌های مختلفی است. شما نباید از بادکنک آرایی غافل شوید. بادکنک‌های مختلفی را می‌توانید بدین منظور مورداستفاده قرار دهید. به عنوان مثال هم بادکنک ساده و هم هلیومی تزئین جشن شما را زیبا خواهند کرد. از رایج‌ترین رنگ‌هایی که برای بادکنک آرایی پیشنهاد می‌شود، می‌توانیم به آبی آسمانی یا کمرنگ، بنفش، نارنجی، صورتی کمرنگ و سفید اشاره داشته باشیم. قرار گرفتن این رنگ‌ها در کنار هم بسیار باشکوه و خاص است. لازم به ذکر است که این تم تولد برای دختران 4 تا 8 سال ایده‌آل‌ترین گزینه است.

در کنار بادکنک‌آرایی باید به فکر تهیه کیک تولد نیز باشید. کیک شما می‌تواند تنها سفید باشد. اگر فرزند شما علاقه داشته باشد، می‌توانید رنگ‌های دیگر همچون صورتی، بنفش، آبی و نارنجی را نیز به کار بگیرید. همه چیز به خودتان بستگی دارد. فراموش نکنید که کیک را به اندازه خریداری کنید. یعنی نه کم بیاید و نه زیاد. برای سهولت کار به شما پیشنهاد می‌کنیم از کاپ کیک استفاده کنید. سرو کردن این کیک‌ها آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با تم تولد دخترانه پونی آشنا کنیم. پونی یک شخصیت کارتونی با محوریت اسب تک شاخ است. اگر فرزند شما به حیوان خیالی و فانتزی تک شاخ اهمیت می‌دهد و علاقه زیادی را نشان می‌دهد، می‌توانید از این تم برای او بهره ببرید. این تم دخترانه از رنگ‌های گوناگونی همچون سفید، آبی، نارنجی، بنفش و صورتی تشکیل شده است.

اضافه کردن رنگ‌های دیگر هارمونی اصلی را بهم خواهد ریخت. برای اینکه همه چیز تکمیل باشد، باید نسبت به خریداری انواع لوازم و وسایل پذیرایی و تزئینی اقدام کنید. این لوازم دارای انواع گوناگونی هستند که نهایت سعی خود را کردیم تا مهم‌ترین آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

همچنین باید میز تولد را به خوبی تزئین کنید تا جلوه خوبی در تهیه عکس داشته باشد. بادکنک آرایی و کیک تولد از دیگر عناصر حائز اهمیت در جشن تولد به حساب می‌آیند. هر کدام از این عناصر نیز باید در راستای تم تولد پونی باشند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با مجموعه مومنتاپ در ارتباط باشید.

نظر خود را بنویسید...