تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان

تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان

336
1 سال پیش
0

تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان

یکی از دغدغه‌هایی که اکثر خانواده‌ها برای فرزندان پسر خود در هنگام جشن تولد دارند این بوده که چه تمی را برای آن‌ها انتخاب کنند. تم‌های تولد پسرانه شامل موارد مختلفی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها این قابلیت را دارند تا زیبایی‌های چشمگیری را از خود به نمایش بگذارند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از تم‌های محبوب آشنا کنیم. تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان از جمله تم‌های محبوبی به حساب می‌آید که خانواده‌های زیادی به دنبال اجرای آن در جشن فرزند خود هستند. اگر شما نیز فرزند پسر دارید و تصور می‌کنید از این تم استقبال می‌کند، می‌توانید تا انتهای این مطلب دنبال‌کننده ما باشید.

معرفی کوتاه تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان

در ابتدا اجازه دهید تا یک معرفی کوتاه را درباره این تم با شما به اشتراک بگذاریم تا با خیال راحت‌تری نسبت به انتخاب آن اقدام کنید. سگ‌های نگهبان دارای یک شخصیت تحت عنوان رایدر است. در واقع پسر بچه‌ها و افرادی که این کارتون را دنبال می‌کنند، از رایدر به عنوان قهرمان اصلی یاد می‌کنند. حالا تصور کنید این قهرمان در یک لحظه واقعی شود و فرزند شما آن را داخل جشن تولد احساس کند. زیبا نیست؟

این تم با نام‌های دیگری همچون پاو پاترول نیز شناخته شده است. اگر بخواهیم یک نگاه کلی بر روی این انیمیشن داشته باشیم می‌توانیم اینطور بیان کنیم که یک پسر بچه 10 ساله رهبری سگ‌های نگهبان را برعهده دارد تا از طریق آن‌ها ماجراجویی‌های مختلف را انجام دهند. البته هدف از این ماجراجویی پشت سر گذاشتن امداد و نجات است. اکثر پسران مشتاق دنبال کردن این انیمیشن هستند؛ از این رو انتخاب آن به عنوان یک تم پسرانه چندان ایده بدی نیست.

سنی که برای این تم مناسب است

یکی از سوالاتی که در رابطه با این تم پسرانه پرسیده می‌شود این بوده که این تم برای چه سنینی مناسب است. همانطور که می‌دانید غالب پسربچه‌ها علاقه دارند تا رفتاری بزرگ‌تر از سن خودشان داشته باشند. همین موضوع می‌تواند دلیلی بر دنبال کردن داستان‌های قهرمانانه و الهام‌انگیز باشد. از آنجایی که بیشتر طرفداران این انیمیشن در بازه سنی 6 تا 10 سال قرار دارند، از این رو می‌توانیم اینطور بیان کنیم که خانواده‌ها می‌توانند برای همین ردی سنی، تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان را به اجرا در بیاورند.

وسایلی که به همراه تم تولد پسرانه سگ‌ های نگهبان تهیه می‌شوند

حالا نوبت آن رسیده تا به بررسی وسایل و لوازمی بپردازیم که باید به همراه این تم مخصوص تهیه شوند. یک سری از آیتم‌ها وجود دارند که وجود آن‌ها در هر جشن تولدی ضروری به نظر می‌آید و نباید نسبت به تهیه آن‌ها کوچک‌ترین غفلتی را از خودتان نمایش دهید. از جمله مهم‌ترین این لوازم که خانواده‌ها باید دست به تهیه آن‌ها بزنند، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • بشقاب‌های کیک و غذا با طرح سگ‌های نگهبان
 • لیوان‌های مخصوص نوشیدنی با طرح سگ‌های نگهبان
 • قاشق، چنگال و کارد با طرح سگ‌های نگهبان
 • کلاه با طرح سگ‌های نگهبان
 • ظرف تنقلات و پاپ کورن با طرح سگ‌های نگهبان
 • شمع با طرح سگ‌های نگهبان
 • استند سال تولد با طرح سگ‌های نگهبان
 • تاپرهای مخصوص با طرح سگ‌های نگهبان
 • ریسه با طرح سگ‌های نگهبان
 • سفره یکبار مصرف با طرح سگ‌های نگهبان
 • کارد کیک با طرح سگ‌های نگهبان
 • و...

گزینه‌هایی که ذکر کردیم تنها بخشی از لوازمی هستند که باید برای جشن تولد فرزند خودتان به همراه تم خریداری کنید. اگر حس می‌کنید قدرت مدیریت آن‌ها را ندارید، کافیست با مجموعه مومنتاپ، به عنوان یک پلتفرم بزرگ، در ارتباط باشید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با تم تولد پسرانه سگ های نگهبان آشنا کنیم. این تم مخصوص کودکان 6 تا 10 ساله است و می‌تواند به آن‌ها حس خاصی از قهرمان بودن را القاء کند. همچنین به همراه این تم مستلزم تهیه برخی از لوازم ضروری جشن تولد هستید که سعی کردیم مهم‌ترین آن‌ها را برای شما نام ببریم. اگر سوالات بیشتری ذهن شما را درگیر کرده‌اند، کافیست با کارشناسان پتلفرم مومنتاپ تماس گرفته و تمامی آن‌ها را جویا شوید.

برچسب ها :
 • تم تولد پسرانه، سگ‌ های نگهبان
نظر خود را بنویسید...