تم تولد پسرانه فیل کوچولو

تم تولد پسرانه فیل کوچولو

336
۲ سال پیش
0

تم تولد پسرانه فیل کوچولو

یکی از اولین حیواناتی که پسران با آن آشنا می‌شوند، فیل است؛ به همین علت همواره در تلویزیون‌ها و کارتون‌ها به دنبال فیل هستند. اگر کودک شما نیز علاقه زیادی به این حیوان بزرگ و دوستداشتنی نشان می‌دهد، باید بگوییم که بهترین انتخابی که می‌توانید برای روز تولد آن‌ها داشته باشید، همین گزینه یعنی تم تولد پسرانه فیل کوچولو است. این تم تولد حتما می‌تواند نظر آن‌ها را به خود جلب کند؛ پس اگر چیزی تا تولد پسر عزیز شما نمانده، سریعا دست به کار شوید و دست به تهیه لوازمی بزنید که برای این روز بسیار مهم به آن‌ها نیاز دارید. اگر چیزی درباره این تم نمی‌دانید، نگران نباشید؛ چرا که قصد داریم در ادامه به بررسی صفر تا صد این موضوع بپردازیم. ما را همراهی کنید.

کلیاتی که باید درباره تم تولد پسرانه فیل کوچولو بدانید

حالا در این بخش قصد داریم تا شما را با اساسی‌ترین مواردی که درباره این تم وجود دارند، آشنا کنیم. پس با دقت به هر یک از آن‌ها توجه کنید. در ابتدا باید بگوییم که این تم مناسب پسرانی است که در رده سنی 3 تا 6 سال قرار دارند؛ چرا که اکثرا بعد از این سال ذوق و علاقه آن‌ها نسبت به حیوانات کمتر شده و توجه بیشتری به شخصیت‌های قهرمانی همچون مرد عنکبوتی و بتمن دارند.

اکثرا برای پسر بچه‌هایی که به تازگی پا در دنیا می‌گذارند، سیسمونی‌هایی به رنگ آبی تهیه می‌شود. همچنین در جشن‌های تعیین جنسیت نیز برای پسر رنگ آبی و برای دختر رنگ صورتی انتخاب می‌شود. البته بحث‌های جنسیتی و کلیشه‌ای درباره محدود کردن رنگ‌ها به دخترها و پسرها را باید به طور کامل دور بریزیم ولی اینجا بر اساس ذهنیتی که پسران دارند، رنگ آبی برای آن‌ها مناسب‌ترین گزینه است.

آبی علاوه بر اینکه یک رنگ بسیار جذاب و زیبا است، بلکه می‌تواند آرامش بسیار زیادی را به شما هدیه دهد؛ به همین علت از انتخاب آن برای جشن تولد فرزند خود غافل نشوید. البته از آنجایی که دختران نیز ممکن است به حیواناتی نظیر فیل علاقه نشان دهند، شما می‌توانید برای آن‌ها نیز همین تم را انتخاب کنید و هیچگونه ممنوعیتی در رابطه با این موضوع وجود ندارد. یکی از بهترین رنگ‌هایی که با آبی ست می‌شود، سفید است؛ از این رو می‌توانید کمی چاشنی رنگ سفید را نیز به تم خود اضافه کنید. استفاده از رنگ زرد به میزان اندک نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

لوازمی که برای این کار باید تهیه کنید

حالا نوبت آن است که شما را با لوازمی که باید در کنار تم تولد پسرانه فیل کوچولو تهیه کنید، آشنا کنیم. تک تک لوازمی که برای شما نام خواهیم برد بسیار کاربردی و مهم هستند و نباید از خرید و تهیه آن‌ها به صورت درست غافل شوید. از مهم‌ترین و کاربردترین لوازم موردنیاز می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره داشته باشیم:

  • لیوان با طرح فیل کوچولو
  • بشقاب با طرح فیل کوچولو
  • چنگال و چاقو با طرح فیل کوچولو
  • بادکنک فویلی با رنگ تم فیل کوچولو
  • شمع با رنگ تم فیل کوچولو
  • کلاه یا تاج تولد با طرح فیل کوچولو
  • ریسه با رنگ تم فیل کوچولو
  • بادکنک‌های هلیومی یا ساده با رنگ تم فیل کوچولو
  • استند با رنگ تم تولد فیل کوچولو

تمامی این لوازم در مراکز مربوطه در دسترس هستند و می‌توانید به راحتی و بدون اتلاف وقت نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنید. همچنین می‌توانید از مجموعه مومنتاپ نیز در این زمینه کمک بگیرید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با تم تولد پسرانه فیل کوچولو آشنا کنیم. اگر کودک پسر شما بین 3 تا 6 سال دارد، یکی از بهترین تم‌هایی که می‌توانید برای جشن تولد او به اجرا در بیاورید، فیل کوچولو است. این تم به رنگ آبی بوده و پسران به آن توجه زیادی را نشان خواهند داد. علاوه بر آن برای اینکه جشن فرزند شما با شکوه‌تر اجرا شود، نیاز به تهیه یک سری از لوازم اساسی دارید که در این مطلب سعی کردیم مهم‌ترین آن‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر سوال بیشتری درباره این موضوع دارید و چیزهای ناشناخته و گنگ ذهن شما را به خود درگیر کرده‌اند، می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و تمامی آن‌ها را جویا شوید. مومنتاپ به عنوان یک پلتفرم بزرگ می‌تواند شما را در مسیر برگزاری بهترین جشن تولد یاری کند.

برچسب ها :
  • تم تولد پسرانه، فیل کوچولو
نظر خود را بنویسید...