قانون‌های مهم بادکنک آرایی

قانون‌های مهم بادکنک آرایی

193
۱ سال پیش
0

قانون‌های مهم بادکنک آرایی

در گذشته برگزاری جشن‌های تولد و سایر جشن‌ها مشابه امروز دشوار و پیچیده نبود. معمولاً افراد امروزی برای برگزاری جشن‌های خود تمایل دارند که سنگ تمام گذاشته و مجالس باشکوهی داشته باشند. یکی از مهمترین مواردی که بر شکوه بیشتر جشن‌ها می‌افزاید داشتن تم و بادکنک آرایی است.

ما در این مقاله از وب‌سایت مومنتاپ برای شما عزیزانی که تمایل به برگزاری جشن‌های لاکچری و مدرن دارید، دربارۀ قوانین بادکنک آرایی خواهیم گفت.

قانون‌های مهم بادکنک آرایی1

مطالب بسیار مهمی که قبل از بادکنک آرایی باید بدانیم

اگر تصمیم گرفته‌اید که در جشن تولد و یا سایر مجالس خود حتماً از آیتم بادکنک آرایی بهره گرفته و زیبایی تم و دکور خود را دوچندان کنید، حتماً به مطالب و قوانین زیر نهایت دقت را داشته باشید:

عدم‌محدودیت در بادکنک آرایی

برخی از افراد بر این تصوراند که بادکنک آرایی صرفاً مناسب جشن تولد است. باید بگوییم که این مطلب و تصور صحت نداشته و از خدمات بادکنک آرایی برای تمامی مراسم شاد اعم از جشن تعیین جنسیت، سالگرد ازدواج، عروسی، جشن فارغ التحصیلی و ... می‌توانید استفاده کنید.

در نتیجه اگر مراسم شما جشن تولد نیست، نگران نباشید. شما نیز با رعایت اصول و قوانین بادکنک آرایی می‌توانید جذابیت مراسم خود را افزوده و جشنی مجلل برگزار کنید.

توجه به موضوع جشن و بادکنک آرایی

در قانون قبلی به این نکته اشاره کردیم که محدودیتی برای بادکنک آرایی در مجالس وجود ندارد. اما لازم می‌دانیم تاکید کنیم که محدودیتی در نوع بادکنک آرایی و موضوع جشن وجود دارد. مثلاً استفاده از بادکنک‌هایی با برچسب پیوندتان مبارک برای جشن تولد اشتباه بوده و باید از این قبیل سوتی‌ها جلوگیری کنید.

از طرفی نوع بادکنک آرایی باید کاملاً با موضوع جشن و مراسم شما سازگاری داشته باشد. مثلاٌ برای جشن فارغ التحصیلی حتماً باید به ترکیب رنگ بادکنک‌ها دقت داشته باشید و از رنگ‌های رسمی‌تر استفاده کنید.

ترکیب رنگ بادکنک آرایی را جدی بگیرید.

هماهنگی رنگ‌ها و ایجاد نظم در آن‌ها زیبایی منحصربه‌فردی به مجالس شما می‌بخشد. برای انتخاب رنگ مناسب بادکنک آرایی حتماً به سه مورد زیر دقت داشته باشید:

 • رنگ موردعلاقه و سلیقه‌ای که دارید
 • رنگ تم جشن
 • رنگ محیط و محل برگزاری جشن

ترکیب رنگی که انتخاب می‌کنید حتماً باید با گزینه‌های نامبرده هماهنگی داشته و هارمونی مناسبی ایجاد کند.

قانون‌های مهم بادکنک آرایی2

بادکنک آرایی ریسه‌ای

یکی از مدل‌های مناسب برای بادکنک آرایی مدل‌های ریسه‌ای است. اگر سقف محل برگزاری جشن شما کوتاه است، بادکنک آرایی ریسه‌ای چندان برای این محل مناسب نیست.این مدل برای مکان‌هایی که ارتفاع سقف آن بالا است مناسب است. شما می‌توانید این مدل از ریسه‌های بادکنکی را از دیوارها و سقف بیاویزید.

برای تزیین سقف محیط نیز می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی استفاده کنید. بادکنک‌های هلیومی چون قابلیت انصال به سقف را دارند، زیبایی و جلوه خاصی به دکور شما می‌بخشند.

بادکنک آرایی دیواری

از دیگر روش‌های ساده بادکنک آرایی قابلیت تنظیم دکور و تم بادکنکی به روی دیوار است. در این روش هماهنگی با تم جشن ضرورت ویژه‌ای داشته و برای اجرای آن نیز باید از مواد اصل و مرغوب استفاده کنید.

برای اتصال بادکنک به دیوار چسب‌ها و ابزارهای بخصوصی وجود دارد. اگر مهارتی در بادکنک آرایی ندارید، بهتر است این امر مهم را به افراد متخصص در زمینه بادکنک آرایی واگذار کنید. مومنتاپ آماده اجرای دیزاین دکور، بادکنک آرایی و تم جشن‌های مختلف به روش‌های متنوع برای شما عزیزان است.

قانون‌های مهم بادکنک آرایی3

ساخت طاق‌های بادکنکی

برای اینکه بتوانید طاق بادکنکی داشته باشید، حتما به کمک شخص متخصص در بادکنک آرایی نیاز خواهید داشت. از طاق‌های بادکنکی برای تم جشن استفاده می‌شود. این قبیل از طاق‌های بادکنکی در اشکال مختلف مانند دایره، نیم دایره، به شکل حرف ال لاتین و ... آراسته شده و دکور شما را مزین می‌کنند.

از طاق‌های بائکنکی برای افتتاحیه فروشگاه‌ها و درب ورودی سالن‌های برگزاری مراسم و جشن‌ها نیز استفاده می‌شود. برای ساخت طاق بادکنکی نیز ترکیب رنگ و همسان بودن جنس بادکنک‌ها ضروری است.

بایدها و نبایدهای بادکنک آرایی

علاوه بر رعایت قوانین گفته شده توجه به بایدها و مبایدهای زیر نیز برای اجرای بادکنک آرایی مجالس و جشن‌ها ضروری است:

 • از فروشگاه‌ها و مراکز شناخته شده برای خرید بادکنک مورد نیازتان اقدام کنید.
 • بادکنک‌های خریداری شده باید به اندازه کافی مقاوم بوده و  بتوان آن‌ها را میزان لازم باد کرد.
 • اگذ تعداد بادکنک‌های شما بالا است، بهتر است که تلمبه مخصوص برای باد کردن تعداد بالایی از بادکنک‌ها خریداری کنید.
 • ترجیحاً بادکنک‌هایی بدون نشان، مارک و ... خریداری کنید.
 • وسیله محصوص برای گره زدن بادکنک، ساخت ریسه بادکنکی، طاق بادکنکی و ... با کیفیت مرغوب خریداری کنید.
 • به هنگام انتخاب ترکیب رنگ بادکنک دقت داشته باشید که رنگ بادکنک‌ها پس از باد شدن به چه صورت است و تغییر بسیاری نداشته باشد.
 • اگر مهارتی در بادکنک آرایی ندارید، بهتر است که بیهوده زمان و انرژی برای این مسئله به هدر ندهید و از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • شباهت مدل‌های بادکنک ضرورت دارد.
 • استفاده از بادکنک‌های فویلی و پر زرق و برق جذابیت مجالس شما را دو چندان می‌کند.
 • از ایده‌های قدیمی و تکراری پرهیز کنید.
 • اگر بادکنک آرایی برای فضای باز انجام می‌دهید، بادکنکی خریداری کنید که سازگار با محیط باشد.

بادکنک آرایی خود را به مومنتاپ بسپارید

با توجه به مواردی که برای شما شرح دادیم حتماً متوجه شده‌اید که بادکنک آرایی به این سادگی‌ها که به نظر می‌رسد نیست. از طرفی اعتماد به مراکز و برخ از متخصصین بادکنک آرایی نیز دشوار و ریسک پذیر است.

پیشنهاد ما برای شما عزیزان استفاده از خدمات منحصربه‌فرد بادکنک آرایی مجموعه موممنتاپ است. ما در مومنتاپ سعی خود را می‌کنیم تا بهترین و درجه‌ یک‌ترین مراسم و جشن‌ها را برایتان برگزار کنیم. مزایای استفاده از خدمات بادکنک آرایی مومنتاپ به شرح زیر است:

 • رعایت اصول و قاعده بادکنک آرایی حرفه‌ای
 • استفاده از متریال درجه یک و بادکنک‌های باکیفیت
 • قابلیت اجرای بادکنک آرایی در هر محیطی
 • اجرای بادکنک آرایی به مدل‌های متنوع و متناسب با موضوع
 • تحویل خدمات بادکنک آرایی در اسرع وقت

جمع‌بندی و سخن پایانی

از همراهی شما عزیزان تا پایان این مطلب خرسندیم و امیدواریم که با توجه به قوانین بادکنک آرایی و رعایت آن‌ها مجالس خود را زیبایی بخشیده و زیباترین خاطرات را برای خود و اعضای خانواده و دوستان خود بسازید. برای بهره‌مندی از خدمات ویژه برگزاری مجالس مومنتاپ همواره همراه همیشگی شما است.

برچسب ها :
 • بادکنک آرایی
 • بادکنک
نظر خود را بنویسید...