چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟

چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟

236
۱ سال پیش
0

چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟

حتماً شخص شما نیز بارها برای جشن تولد به کافه و رستوران‌های متعددی دعوت شده‌اید. نظر شما دربارۀ این مدل از جشن‌های تولد چیست؟ به نظر شما برگزاری جشن خصوصی مانند تولد در کافه و رستوران معقولانه است؟

ما در این مقاله از وب‌سایت مومنتاپ برای شما عزیزان خواهیم گفت که چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیرید. اگر مدت کوتاهی تا جشن تولد عزیزان شما فرصت باقی است یا برای انتخاب محل برگزاری جشن تولد مردد هستید، مطالعه این مطلب را از دست نداده و همراه ما باشید.

چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟1

معایب برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران

برای اینکه بدانید برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران ایدۀ چندان جذابی نیست، لازم می‌دانیم که معایب این مسئله را برای شما شرح بدهیم. این معایب عبارت‌اند از:

افزایش هزینه‌های جشن تولد

یکی از دلایلی که منجر به بیهوده تلقی شدن برگزاری جشن تولد در کافه‌ها و رستوران‌ها می‌شود، مسئله مادی است. چنانچه جشن تولد فرزند و یا همسرتان را در منزل شخصی برگزار کنید، دیگر لازم نیست هزینه کافه و رستوران بپردازید. از طرفی کاهش هزینه‌ها می‌تواند تاثیر مثبتی بر لاکچری بودن جشن شما داشته و با هزینه‌ای که قرار است برای کافه و رستوران بپردازید می‌توانید آپشن‌های منحصربه‌فردی برای جشن تولد در نظر بگیرید.

چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟2

دشواری در انتخاب کافه و رستوران

برای برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران، ابتدا باید به دنبال لیستی از کافه و رستوران‌های مناسب باشید. انتخاب این لیست به اندازه کافی دشوار بوده و نیازمند دقت به المان‌های خاصی است. از طرفی توجه به موارد نامبرده زمان‌بر است. آیا فرصت کافی برای این مسئله دارید؟

به فرض که لیستی از بهترین کافه‌ها و رستوران‌های تهران برای برگزاری جشن تولد تهیه کردید. باید بگوییم که اکنون گرفتاری‌ها و دشواری‌های شما شروع شده است. حال لازم و ضروری است که به این کافه و رستوران‌ها مراجعه کرده و ببینید آیا امکان برگزاری جشن تولد در این محیط را دارید یا خیر؟

محدودیت زمان برای برگزاری جشن تولد در کافه

معمولاً زمانی که انسان غرق شادی و نشاط است، لحظه‌ها بسیار سریع می‌گذرند. زمانی که در منزل شخصی خود جشن تولد برگزار می‌کنید، سرعت گذر زمان چندان برایتان حائز اهمیت نبوده و هیچگونه محدودیتی ندارید.

در حالی که برای برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران محدودیت زمان داشته و پس از اتمام وقت موظف به پایان دادن جشن تولد و ترک کافه هستید. حتی ممکن است در این زمان شخص متولد شمع روی کیک را فوت نکرده باشد. از طرفی تمدید مدت زمان برگزاری جشن در همان مکان ممکن است غیرممکن بوده و یا برایتان هزینه‌بردار باشد.

امکان مواجه با کافه‌های شلوغ

همانطور که می‌دانید اکثر کافه‌های محبوب و شناخته شده هموار شلوغ و پرازدحام بوده و مرتباً افرادی در حال رفت و آمد هستند. به نظر شما با این شرایط برگزاری جشن تولد خوشایند است؟

اکثر افراد به دلیل شلوغی و ازدحام کافه‌ها برای برگزاری جشن و یا شرکت در این مدل از جشن‌های تولد معذب می‌شوند و چه بسا که ممکن است در جشن تولد حاضر نشوند.

ممکن است بگویید که کافه منتخب شما دارای محیط خاص و vip برای برگزاری جشن تولد است. چندان به این فاکتور دلخوش نباشید، زیرا ممکن است با مشکل بعدی مواجه شوید.

الزام به رعایت سکوت و سروصدا

وقتی شخصی در کافه و رستورانی شروع به صحبت کردن با صدای بلند و خندیدن می‌کند با نگاه‌های متعجب و پرسشگرانه افراد حاضر در آن مکان مواجه می‌شود. در نتیجه کافه و رستوران جزء آن دسته از مکان‌هایی هستند که در آنجا ملزم به رعایت سکوت هستید. حال تصور کنید که در محل vip  جشن تولد با صدای بلند در حال شمارش معکوس برای بریدن کیک تولد هستید آیا با اعتراض و تذکر مواجه نخواهید شد؟

حذف رقص و پای کوبی

تمام شور و شادی جشن‌های تولد به رقص و پای کوبی در این جشن وابسته است. مسلماً در یک محیط عمومی مانند کافه و رستوران خبری از سن رقص وجود نداشته و باید این آیتم را به کل از جشن تولد حذف کنید، آیا با این مسئله مشکلی ندارید؟

چرا نباید در کافه و رستوران جشن تولد بگیریم؟3

عدم‌سهولت در دسترسی به کافه و رستوران

همانطور که گفتیم برای برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران شما محدودیت زمان دارید، از طرفی هستند افرادی که همواره به مجالس دیر می‌رسند. حتی ممکن است این دسته از افراد را به هنگام خروج از کافه و رستوران ملاقات کنید.

یکی از دلایلی که منجر به دیر رسیدن افراد، وجود ترافیک شدید و یا گمراه شدن در پیدا کردن موقعیت جغرافیایی کافه و رستوران است. بهتر است قبل اینکه اقدام به رزرو کافه و رستوران برای برگزاری جشن تولد کنید، تمام معایب و موارد را در نظر داشته باشید.

محدودیت در دعوت مهمان

برای برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران نهایتاً محل مخصوص یا یک میز می‌توانید رزرو کنید و با محدودیتی برای دعوت مهمان‌ها مواجه هستید. بدون شک افراد زیادی از این مسئله که به جشن تولد شما دعوت نشده‌اند دلخور خواهند بود. انتخاب با شما است، آیا همچنان تمایل به برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران دارید؟

برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران مناسب چه کسانی است؟

دقت داشته باشید که برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران مطلقاً نیز بد نیست. گاهی ممکن است کافه و رستوران مناسب‌ترین محل برای برگزاری جشن تولد باشند. مثلاً وقتی برای دوست خود جشن تولد می‌گیرید، کافه و رستوران گزینه معقولی است.

برای جشن‌های تولدی که تعداد مهمان‌ها اندک است مانند زوج‌های جوان نیز برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران گزینه ایده‌آلی است. کارمندان و همکاران اداری نیز می‌توانند جشن تولد در کافه و رستوران برگزار کنند.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از سایت مومنتاپ برای شما عزیزان دربارۀ معایب برگزاری جشن تولد در کافه و رستوران‌ها گفتیم. اگر مدت محدودی تا روز جشن تولد عزیزانتان فرصت داشته و هیچ ایده‌ای برای برگزاری جشن ندارید، نگران نباشید.

شما عزیزان می‌توانید صفر تا صد مراحل برگزاری و اجرای جشن تولد را به مومنتاپ سپرده و مطمئن باشید که مومنتاپ خالق لحظه‌های شاد و ناب برای شما و عزیزانتان است. تمام تلاش ما در مومنتاپ تماششای شادی و خوشحالی شما است.

برچسب ها :
  • جشن تولد
  • جشن
  • تولد
نظر خود را بنویسید...