چگونه جشن هالووین را برگزار کنیم؟

چگونه جشن هالووین را برگزار کنیم؟

588
۲ سال پیش
0

9 آبان یا 31 اکتبر هر سال مصادف با برگزاری جشن هالووین است. افراد مختلفی در اون روز دور هم جمع می شوند و مهمانی های بسیار جذاب و هیجان انگیزی را برگزار می کنند. موارد مختلفی در این روز وجود دارند که افراد باید توجه ویژه ای نسبت به آن ها داشته باشند. لباس، سبک آرایشی و... در بین این موارد جای داده می شوند. 
هر فردی با هر ملیتی بر اساس اعتقاداتی که دارد، می تواند برگزار کننده این جشن باشد و اصلا اهمیتی ندارد که در کدام کشور زندگی می کنید. اگر شما نیز قصد دارید تا این روز را جشن بگیرید، باید بگوییم فرصت زیادی نمانده است. پس تا انتهای این مطلب از بلاگ مومنتاپ با ما همراه باشید تا بتوانید اصول برگزاری را یاد بگیرید و یکی از بهترین شب های زندگیتان را تجربه کنید. 

مقاله مرتبط: آرایش مناسب برای جشن هالووین

مراحل برگزاری جشن هالووین

در مرحله اول تم جشن را انتخاب کنید

اصول برگزاری جشن هالویین

تم از جمله مواردی به شمار می رود که در هر جشنی از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید نسبت به آن بی توجه باشید. در واقع این تم جشن است که می تواند فضا را تبدیل به یک هالووین واقعی کند. زمانی که تم را انتخاب کردید، باید آن را با مهمان هایتان نیز در میان بگذارید تا آن ها بر اساس تم مناسبتی شما لباس به تن کنند. به عنوان مثال شما می توانید در برگزاری جشن هالووین از تم دراکولا استفاده کنید که جذابیت نفس گیری را دارد. در این صورت کافی است تا به مهمان خودتان بگویید تا لباس دراکولا به تن کنند و در جشن شما حضور پیدا کنند. پس بهتر است وسایل جشن هالووین خود را با دقت انتخاب کنید.
پیشنهادهای مختلفی وجود دارند که شما برای انتخاب تم می توانید از آن ها استقبال کنید. به عنوان مثال می توانید از انیمیشن های ترسناک بهره ببرید. در این زمینه گزینه هایی همچون عروس مرده، هتل ترانسیلوانیا و یا کوکو بسیار مناسب بوده و همچنین دارای محبوبیت بالایی نیز هستند. هر چند سبک برگزاری این جشن ها ترسناک بوده و مهمان ها بهتر است مناسب با تم شما لباس به تن کنند ولی اگر فردی علاقه ای به این کار نشان نداد، او را مجبور به انجام کاری نکنید و تنها اجازه دهید در جشن شما لذت ببرد. 

مقاله مرتبط: سیر تا پیاز جشن هالووین

یک بازی برای برگزاری جشن هالووین طراحی کنید

در زمان برگزاری جشن هالووین باید حواستان باشد تا همه حس  و حال خوبی را تجربه کنند؛ به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم حتما یک یا چند بازی را انتخاب کنید. بازی های گروهی می توانند بسیار جذاب باشند. مافیا انتخاب مناسبی برای جشن شما خواهد بود. البته انتخاب بازی بستگی به سبک جشن شما دارد. اگر فضای جشن شما روشن است، انتخاب های متعددی وجود دارند که می توانید انجام دهید. به عنوان مثال می توانید تعدادی سیب را آماده کرده و آن ها را آویزان کنید؛ سپس از مهمان ها بخواهید بدون اینکه میوه را لمس کنند، آن را گاز بگیرند. این بازی بسیار هیجان انگیز بوده و می تواند فضای دلپذیری را به جشن شما ببخشد. 

مقاله مرتبط: فینگرفود و خوراکی های مخصوص جشن هالووین

دیدن فیلم ترسناک را نیز در برنامه هایتان جای دهید

از دیگر برنامه هایی که می توانید برای جذابیت بیشتر از آن استفاده کنید، انتخاب یک فیلم ترسناک است. اگر بودجه شما به اندازه کافی است، به شما پیشنهاد می دهیم حتما یک پروژکتور اجاره کنید تا هیجان بیشتری را به مهمان ها و البته خودتان القا کنید. فیلم های ترسناک نیز بسیار زیاد هستند و دست شما در انتخاب باز است. شما می توانید چندین فیلم را از قبل انتخاب کنید و سپس با رای گیری که بین مهمان هایتان انجام می دهید، پرطرفدارترین آن ها را انتخاب کنید. 

آهنگ مناسب را انتخاب کنید

بهترین آهنگ برای هالویین

زمانی که قصد برگزاری جشن هالووین را دارید، باید به تمامی مواردی که نیاز است توجه داشته باشید. آهنگ مناسب نمونه ای از این گزینه ها است. برای جشن هالووین آهنگی را انتخاب کنید که تم ترسناکی داشته باشد؛ چرا که می تواند هیجان را افزایش دهد و جذابیت بیشتری را به مهمانی شما وارد کنید. البته انتخاب آهنگ ترسناک جز الزامات جای داده نمی شود ولی به طور کلی پخش کردن آهنگ را نباید از یاد ببرید؛ چرا که باید از یک مهمانی سرد، خشک و بدون هیجان دوری کنید. تشریفات مومنتاپ با ارئه انواع خدمات موسیقی استرس انتخاب موسیقی را از دوش شما بر میدارد و مجلس شما را براساس تم گرم نگه میدارد.

مقاله مرتبط: هر آنچه که باید دربارۀ جشن هالوین و نحوۀ برگزاری آن بدانیم.

در برگزاری جشن هالووین انتخاب نوشیدنی مناسب را از یاد نبرید

پذیرایی در هر جشنی اهمیت دارد. از مناسب ترین پذیرایی ها در جشن هالووین انتخاب نوشیدنی است. نوشیدنی انتخابی شما باید شباهت زیادی با تم و یک فضای ترسناک داشته باشید. از این رو به سراغ گزینه هایی بروید که رنگ قرمز دارند. نوشیدنی شما باید مانند خون به نظر برسد؛ پس با کمی خلاقیت و ایده پردازی می توانید به این هدف نه چندان سخت دست پیدا کنید. آب انار، آب آلبالو و یا آب تمشک گزینه مناسبی هستند. همچنین می توانید این نوشیدنی ها را با یک دیگر ترکیب کنید. از آنجایی که ترکیب این میوه ها با یک دیگر بسیار ترش خواهد بود، از این رو در استفاده از آن افراط نکنید. 

مقاله مرتبط: کجا هالووین را جشن بگیریم؟

کدو تنبل را فراموش نکنید

نحوه برگزاری جشن هالویین

همانطور که می دانید جشن هالووین را با کدو تنبل آن می شناسند. از این رو فراموش نکنید که یک کدو تنبل را انتخاب و آن را به خوبی تزئین کنید. حکاکی کدو لذت بالایی نیز به شما خواهد داد و می تواند تجربه بی نظیری برای شما باشد. همچنین جشن شما باید سرشار از تزئینات مختلف باشد؛ به همین علت انتخاب کدو تنبل در بین برترین و رایج ترین پیشنهاداتی است که می توانید از آن در دکور و دیزاین جشن استقبال کنید. همچنین شما می توانید فضا را کاملا خاموش کنید و در این کدوها چراغ هایی را قرار دهید. همه چیز بستگی به ایده پردازی و خلاقیت شما دارد. 

مقاله مرتبط: آشنایی با آداب و رسوم جشن هالووین

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی مهم ترین نکاتی بپردازیم که در هنگام برگزاری جشن هالووین باید به آن ها توجه داشته باشید. هر کدام از این نکات به شما کمک خواهند کرد تا یک جشن هیجان انگیز را برگزار کنید و از این طریق هم خودتان یک شب خاطره انگیز را تجربه کنید و هم برق رضایت را در چشمان مهمان هایتان ببینید. اگر در رابطه با برگزاری این جشن سوالی دارید، می توانید با خدمات مومنتاپ تماس برقرار کنید.

برچسب ها :
  • تم جشن هالووین، آهنگ جشن هالووین
نظر خود را بنویسید...