5 نکته برای بادکنک آرایی شب یلدا

5 نکته برای بادکنک آرایی شب یلدا

295
۱۱ ماه پیش
0

5 نکته برای بادکنک آرایی شب یلدا


اکثر افراد در روزهای پایانی پاییز برای برگزاری جشن شب یلدا برنامه‌ ریزی کرده و سعی دارند جشنی خاص و متفاوت داشته باشند. یکی از آیتم‌های ویژه‌ای که هر جشنی را منحصربه‌فرد می‌کند، بادکنک آرایی است. اگر تمایل دارید برای شب یلدا، از بادکنک آرایی استفاده کنید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه سایت مومنتاپ باشید.


 
نکات بادکنک آرایی جشن شب یلدا


اگر تصمیم شما برای استفاده از آیتم بادکنک آرایی برای جشن یلدا جدی است، موارد زیر را جدی گرفته و حتماً رعایت کنید:


1.    پرهیز از زیاده‌روی


جشن یلدا، مراسمی باستانی بوده و مشابه جشن تولد نیست. اگرچه در جشن‌هایی مانند تولد، جشن عقد، مراسم فارغ التحصیلی و ... بادکنک آرایی بسیار جذاب و معقولانه به نظر برسد، اما برای شب یلدا نباید بیشترین تمرکز را به روی این آیتم قرار داد. در نتیجه توصیه مومنتاپ برای شما عزیزان پرهیز از زیاده‌روی است. برای رعایت این نکته لازم است در خرید بادکنک نیز دقت کنید. برای بادکنک آرایی و درست کردن تم بادکنکی به مناسبت جشن تولد غالباً بالای 100 بادکنک خریداری می‌شود، اما برای جشن یلدا بهتر است تعداد کمتری در نظر داشت.
اگر مهارت خاصی در بادکنک آرایی ندارید، باید بگوییم که جشن یلدا چالش مناسبی برای آزمودن مهارت‌ها و خلاقیت شما نیست. توصیه ما برای شما عزیزان کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه است. تیم بادکنک آرایی مومنتاپ با ارائه و آماده سازی تم‌های بادکنکی جشن یلدا در مدل‌ها و طرح‌های ویژه آماده خدمات رسانی به مشتریان است. برای دریافت این خدمات کافی است سفارش خود را در وب سایت مومنتاپ ثبت کنید. در این زمینه می‌توانید با کارشناسان نیز مشورت کرده و یک بادکنک آرایی بدون دردسر و مجلل برای شب یلدا داشته باشید.


 


2.    دقت در انتخاب بادکنک و لوازم بادکنک آرایی


نکته دومی که باید برای بادکنک آرایی جشن یلدا در نظر داشته باشد، خرید لوازم بادکنک آرایی است. بهتر است متناسب با ایده‌ای که برای باذکنک آرایی دارید خرید کنید. مثلاً اگر دلتان می‌خواهد صرفاً از تعدادی بادکنک استفاده کنید، باید به صورت جزئی و مختصر خرید کنید. اما اگر تمایل به داشتن آیتم تم یا طاق بادکنکی دارید، خرید عمده بادکنک برایتان ضروری است. موارد زیر نکاتی است که برای خرید لوازم مورد نیاز بادکنک آرایی باید به آنها دقت کنید:
•    ابتدا چک لیستی از لوازم مورد نیاز خود تهیه کنید. بدون شک بادکنک از اولویت ویژه برخوردار بوده و سایر لوازم شامل تلمبه باد، پسب و نوار بادکنک، استند و ... می‌شود.
•    از مراکز معتبر و شناخته شده برای خرید لوازم بادکنک آرایی اقدام کنید.
•    تعداد بادکنک‌ها بهتر است قدری بیشتر از نیازتان باشد، زیرا ممکن است در زمان آماده سازی برخی از آنها مشکل‌دار بوده یا بترکند.
•    رنگ بادکنک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. معمولاً برای شب یلدا از رنگ‌های سبز و سرخ استفاده می‌کنند.
•    به کیفیت و جنس بادکنک‌ها دقت کنید.
•    خرید بادکنک طرح دار متناسب با موضوع شب یلدا نیز مناسب است. مثلاً بادکنک با طرح هندوانه ایده خوبی است.
•    اگر از تعداد بادکنک محدود استفاده می‌کنید، بالون‌های نورانی و قشنگ گزینه ایده‌آلی هستند.ا


3.    در نظرگرفتن زمان خاص برای بادکنک آرایی


از آنجایی که بادکنک آرایی و باد کردن بادکنک‌ها زمانبر است، باید قبل از شروع جشن مدت زمان خاصی را برای آن در نظر بگیرید. افراد حرفه‌ای و متخصص برای اجرای تم بادکنکی با توجه به سختی کار حداقل به یک تا یک و نیم ساعت زمان نیاز دارند. اگر هیچ گونه مهارتی در راستای تزیین با بادکنک ندارید، پیشنهاد می‌کنیم زمان بیشتری را برای آماده سازی تم بادکنکی در نظر بگیرید. مثلاً 5 تا 6 ساعت قبل از شروع مراسم شب یلدا می‌توانید به این مسئله بپردازید.


4.    دقت در انتخاب فضای بادکنک آرایی


انتخاب محل بادکنک آرایی شب یلدا گزینه بسیار مهمی است. مثلاً فضای مرکزی خانه گزینه ایده‌آلی است. از آنجایی که مرکز خانه، کاملاً جلوی دید افراد و مهمانها است گزینه مناسبی بوده و می‌توانید میز شب یلدا و تم خود را در این محل مستقر کنید. اینکه از چه مدل بادکنک آرایی استفاده کنید نیز بسیار مهم است.
البته اگر تمایل دارید که در قسمت کنج و گوشه آیتم بادکنک آرایی را اجرا کنید، هیچگونه ایرادی نداشته و تنها به سلیقه و فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد. چنانچه شخص از خانواده شما متولد شب یلدا است، اهمیت داشتن آیتم بادکنک آرایی دو چندان می‌شود و توصیه می‌کنیم از افراد حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.


5.    رعایت توازن و اندازه بادکنک‌ها


بادکنک‌هایی که استفاده می‌کنید باید سایز و اندازه مشخصی داشته باشند. نکته بعدی میزان باد بادکنک‌ها است. بهتر است توازن اندازه باد بادکنک‌ها را رعایت کنید. به این منظور می‌توانید به صورت چشمی بادکنکی را به عنوان الگو در نظر گرفته و سایر بادکنک‌ها را به همان میزان باد کنید. بهتر است اندازه بادکنک‌ها با رنگ مشابه یکسان باشند. در نظر گرفتن میزان باد و اندازه بادکنک‌ها نیز به نوع ایده و طرح بادکنک آرایی شما بستگی دارد.


 


چند ایده متفاوت برای بادکنک آرایی شب یلدا


به جرأت می‌توان گفت که انتخاب طرح برای بادکنک آرایی شب یلدا دشوار بوده و به این سادگی‌ها نیست که بتوانید به صورت مستقل طرحی را اجرا کنید. برخی از ساده‌ترین ایده برای بادکنک آرایی شب یلدا به شرح زیر است:
•    درست کردن اشکال نمادین و مرتبط با شب یلدا
•    طاق بادکنکی نیم دایره با رنگ‌های سبز و قزمز
•    طاق بادکنکی هنداونه
•    بادکنک آرایی به شکل گاری برای میز فینگرفودها و سایر میوه‌ها
•    بادکنک آرایی به شکل قاب برای گرفتن عکس یادگاری
اگر شما نیز ایده خاصی برای بادکنک آرایی شب یلدا دارید، حتماً برای ما و سایر مخاطبان سایت مومنتاپ بنویسد. لازم به ذکر است که برگزاری جشن یلدا در مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و ... نیز به شدت رایج است. در اکثر مواقع افراد برای مکان‌های عمومی نیز به دنبال اجرای تم بادکنکی مناسب شب یلدا هستند. شما عزیزان با شرایط مشابه نیز می‌توانید از خدمات بادکنک آرایی مومنتاپ استفاده کنید.
جمع‌بندی و سخن پایانی
از همراهی شما عزیزان تا پایان این قسمت از مقاله سایت سپاسگزاریم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما عزیزان مفید بوده و با رعایت  نکات گفته شده بهترین بادکنک آرایی را برای جشن شب یلدا داشته باشید. اگر تمایل به دریافت خدمات بادکنک آرایی از مومنتاپ دارید؛ توصیه می‌کنیم زودتر برای رزرو خدمات اقدام کنید.

 

برچسب ها :
  • بادکنک آرایی،شب یلدا
نظر خود را بنویسید...